Золотий хрестик з фіанітами П06
Новинка
-37%
-37%
- Під замовлення
- Код: П06
Відправка з 23 травня 202612 032 ₴
7 580,16 ₴
+380 (97) 804-88-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Золотий хрестик з фіанітами П06
Характеристики:
- червоне золото 585°
- вставка: фіаніти
- висота: 35 мм
- висота без вушка: 30 мм
- ширина: 18 мм
- вага: 1.28 г
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.28 г |
| Довжина | 30 мм |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 585 |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Колір каменів | Білий |
| Колір металу | Червоний |
| Ширина | 18 мм |
| Довжина з вушком | 35 мм |
- Ціна: 7 580,16 ₴
